header pokazy2018

III Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Krośnie, 2 IX 2017

 

Na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters – przeznaczona dla miłośników fotografii lotniczej, ułatwiająca fotografowanie w czasie pokazów.

Dostęp do strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów). Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotters proszone są o przesłanie wypełnionego formularza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując: „AKREDYTACJA: IMIĘ I NAZWISKO”. Wnioski o akredytację będą przyjmowane do 20 lipca 2018 r.

O przyznawaniu akredytacji będziemy informować telefoniczne lub mailowo. Na jedną grupę spotterską przewidujemy 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia.

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania przez cały czas trwania wydarzenia na stoisku organizatora, które ulokowane zostanie przy głównym wejściu na teren pokazów lotniczych.

ORGANIZATOR


 
Organizatorzy

 Fundusze Europejskie

 

PATRONI MON
 

Program | Dla mediów | Kontakt

Copyright © 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie